Освободените помещения на последния етаж в сградата където е областна администрация-Кюстендил в момента са собственост на финансовото министерство,ролята на администрацията е да даде положително становище относно исканията на други институции желаещи да се настанят и да ползват стаите,съобщи на пресконференция И.Д. областен управител на Кюстендил Даниела Годинова,предаде репортер на “Кубер прес”.
Досега кандидати да наемат свободните помещения са “Социално подпомагане”,Областна инспекция на труда и РУГ,поясни тя. Необходимостта от нови помещения на служителите на Регионалната дирекция на горите в Кюстендил идва от назначаването нови горски инспектори.Коя институция ще бъде настанена ще стане ясно след решение на МС,каза още Годинова.