Засега няма подадени искания от лицензираните фирми на превозвачи в Община Кюстендил за увеличаване цените на билетите,по-повод поскъпването на горивата,информира за “Кубер прес”,Зоя Алексова началник на отдел “Транспорт” в общинска администрация Кюстендил.
Превозвачите не са променяли билетните стойности от две години, уточни тя.Договорите на пътническите превозвач с Община Кюстендил са до края на 2012.