Златен медал и купа спечели отборът на Областна дирекция на МВР- Кюстендил, в зоналното първенство по полицейска лична защита, съобщиха от пресцентъра на полицията в Кюстендил. Първенството, провело се в столицата е в дисциплината “Полицейска практика” и е организирано от Спортната асоциация на МВР и Центърът за бойна подготовка и спорт . Кюстендилци заслужиха първенството в оспорвана борба между 10 отбора от Зона Запад. Кюстендилският отбор бе в състав: Красимир Йорданов, Виолин Недялков, Цветан Алексов и треньор Митко Иванов.