Златен медал и купа спечели отборът на Областна
дирекция на МВР- Кюстендил, в зоналното първенство по полицейска лична
защита, съобщиха от пресцентъра на полицията в Кюстендил. Първенството,
провело се в столицата е в дисциплината “Полицейска практика” и е
организирано от Спортната асоциация на МВР и Центърът за бойна
подготовка и спорт . Кюстендилци заслужиха първенството в оспорвана
борба между 10 отбора от Зона Запад. Кюстендилският отбор бе в състав:
Красимир Йорданов, Виолин Недялков, Цветан Алексов и треньор Митко
Иванов.