Екип на „Гражданска защита”-Кюстендил е оказал съдействие за залавяне на змия в града, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР-Кюстендил. Влечугото се настанило до двигателя, докато собственикът на автомобила го ремонтирал. Змията е уловена и пусната на безопасно място в природата.