Екип на „Гражданска защита”-Кюстендил е оказал
съдействие за залавяне на змия в града, съобщиха от пресцентъра на
Областната дирекция на МВР-Кюстендил. Влечугото се настанило до
двигателя, докато собственикът на автомобила го ремонтирал. Змията е
уловена и пусната на безопасно място в природата.