Навигация

Представяме Ви пълен списък на кандидатите за кмет на кметство в община Кюстендил - местни избори 2019

Багренци

  • 67. Иван Георгиев Христов
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Богослов

  • 67. Румен Тончев Веселинов
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/
  • 74. Йордан Драганов Ангелов
    ИК Йордан Драганов Ангелов

Горна Гращица

  • 34. Кирил Бориславов Кирилов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 67. Румен Богомилов Чучков
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Граница

  • 56. Соня Георгиева Павлова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Лъчезар Георгиев Гергов
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Драговищица

  • 67. София Богданова Плачкова
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Жабокрът

  • 34. Десислава Йорданова Стоянова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 42. Милена Петкова Стоименова
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 56. Олег Добринов Манов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Ясен Евтимов Стипцарски
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Жиленци

  • 34. Румен Иванов Сираков
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 56. Огнян Любенов Пешев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Камен Василев Златков
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Коняво

  • 34. Илиян Динков Желев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 67. Даниела Любенова Божилова
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Копиловци

  • 34. Васил Иванов Младенов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 42. Светослав Кирилов Дамянов
    партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  • 67. Анелия Здравкова Атанасова-Георгиева
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/
  • 70. Ралица Димитрова Николова
    Местна коалиция Глас народен /ПП МИР, Християндемократическа партия на България, партия Глас народен
  • 76. Мирослава Георгиева Костадинова
    ИК Мирослава Георгиева Костадинова

Лозно

  • 34. Радка Веселинова Чорбаджийска
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 67. Пламен Иванов Матуски
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Николичевци

  • 72. Спаска Асенова Методиева
    ИК Спаска Асенова Методиева

Пиперков чифлик

  • 34. Бойко Йорданов Парлапански
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 67. Стефан Тодоров Котев
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Раждавица

  • 56. Стоян Симеонов Ръждавички
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Заличен
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Слокощица

  • 30. Венера Георгиева Илиева
    ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
  • 56. Снежана Иванова Арсова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Румен Асенов Калфин
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Соволяно

  • 73. Пламен Василиев Илиев
    ИК Пламен Василиев Илиев

Шишковци

  • 34. Илияна Спирова Петрова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 56. Юлия Борисова Петрова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Ябълково

  • 34. Валери Василев Иванов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 48. Кирил Боянов Велинов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 56. Добромир Руменов Димитров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Бисер Бориславов Златков
    Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

източник: Общинска избирателна комисия

Вижте също ...

Търсене

Кюстендил Инфо - новинарски сайт, проект на Студио Видеограф