Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Планета Пайнер

More
9 години 3 месеца ago #7332 от zvety
zvety replied the topic: Отг: Планета Пайнер
admin написа:

Има едни хора дето си мислят, че тези дето сме останали в България сме им длъжни едва ли не заради това, че не са тук.

...а ти явно си мислиш ,че хората,коитоса навън са ти длъжни,че ти си в БГ
More
9 години 3 месеца ago #7334 от grajdanka
grajdanka replied the topic: Отг: Планета Пайнер

admin написа:

QUOTE:
Има едни хора дето си мислят, че тези дето сме останали в България сме им длъжни едва ли не заради това, че не са тук.

...а ти явно си мислиш ,че хората,коитоса навън са ти длъжни,че ти си в БГ[/b]

Много ми хареса този коментар. Все се зачепкваме на тема кой къде и, кой къде не е, какво е направил, и какво не..... Напълно съм съгласна и с Ивета, която очеваДно нямаше възможност да ползва латиница, а не липса на желание. Не знам и писането на български с латински букви на какво прилича, както се изрази Мохамед, но за мен по-отвратително от четенето на диалектни изказвания няма!!! Повече от половината от "мнението" не разбирам, да не говорим, че 70% от потребителите използват убийствен диалект или цинизми, които просто не проумявам. Ами дай тогава админ да сме българи и да пишем на латиница, обаче да ни се позволява да простеем с пълна сила. Да се гордеем с простащината на мнозина от нас, така ли? Защото точно това се насърчава на този сайт - едно от правилата го повтаряш като развален грамофон, кога си изтрил някое от многото отвратителни цинични изказвания, хайде да се върнем и да ги броим освен? Но разбрах, че си много зает.....

А път изказването на Любомир надмина всички. Той каза следното: "Ивета, както виждаш потребителите на този сайт спазват правилата, защото така е полезно за всички. За разлика от доста места където цари юридически нихилизъм, ние тук, с любезното съдействие и помощ на домакина админ, си спазваме правилата, такива както са описани." Не знам да се смея ли, да плача ли на подобно АБСУРДНО изказване.....

Коментарът за жените ще преглътна, преди ви насочих с приятеля ти Мохамед къде ви е проблема ;)

Това от мен засега ;)
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
9 години 3 месеца ago #7335 от admin
admin replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Уважаема "grajdanka", ако нещо не ти харесва в този сайт то моля не го посещавай.
Между другото колкото и да ми понижаваш кармата, това няма да окаже абсолютно никакъв ефект :silly:
More
9 години 3 месеца ago #7336 от Mohamed
Mohamed replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Коментара за жените ми е предизвикан от статистиката. Ако погледнем и този сайт, недоволните са все жени. Винаги се тръгва с рогата напред, пък каквото стане.
More
9 години 3 месеца ago #7337 от grajdanka
grajdanka replied the topic: Отг: Планета Пайнер
М, да, очаквах точно този коментар... "ако нещо не ти харесва в този сайт то моля не го посещавай.". Ами за огромно разочарование на мнозина, това няма да стане. не съм от хората, които само защото нещо не им харесва, хайде да подвият опашка. Амбицирана съм да показвам кривиците на тези, на които трябва и затова съм тук и ще бъда тук.

А ако те гони параноя за кармата ти, знаеш къде да отидеш ;) Имаш прерогативите като администратор да видиш кой как гласува, но си провери данните. Ако съм ти го понижавала по-активно преди, СЕГА си имам друга жертва, не си ти ;) Хайде, повечко успех с догатките следващия път. Поредното потвърждение на казаното от Ивета за липсата на какъвто и да е професионализъм, дискретност, отговорност, ох, да изброявам ли още......
More
9 години 3 месеца ago #7338 от Mohamed
Mohamed replied the topic: Отг: Планета Пайнер
А диалектите са едно от богатствата на езика ни. Цяла една държава е възприела един от диалектите на българския за национален език. В повечето класически български литературни произведения на Йордан Йовков, Емилиян Станев, Димитър Талев, Димитър Димов и т.н. се използват диалектни форми, явно затова и разбирам всичко, което се пише в този форум :)

Вижте също ...

Търсене

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com