Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Планета Пайнер

More
9 години 3 месеца ago #7319 от Mohamed
Mohamed replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Е то затова е проклятие :) На всички май ни е омръзнало. И аз искам инвеститорите да са коректни и да ми заплащат труда ми навреме, а не да си взимам парите със съдебен изпълнител. Може да помниш "най-големия" инвеститор от миналата година, даже кмета беше на първа копка на "American Village", сега е по-нисък от тревата и идва да ми се моли за отсрочки. Всеки "селянин"(под това не разбирам хората живеещи на село, а едно особено състояние на духа) си мисли, че може да е бизнесмен и да прави бизнес, а за това се искат знания и нещо в главата, но все си мисля, че нещата ще си дойдат на мястото, някой ден :)
More
9 години 3 месеца ago #7320 от любомир
любомир replied the topic: Отг: Планета Пайнер
ти си късметлия щом си стигнал до съдебен изпълнител, а има дела по седем години из съдебните инстанции...
единия ми мобилен номер е 0899 92 81 92,
skype- lubomir1313-FYI,
както и за всички останали-няма какво да крия :)
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
9 години 3 месеца ago #7321 от admin
admin replied the topic: Отг: Планета Пайнер
любомир написа:

.... на психологическо ниво на нас ни липсва нещо което все още е абстрактно "гражданско общество" и за това съм участник тука-барем иманаченки на това, което е добре ...

Много си прав! Жалкото е, че от както новините могат да се коментират само от регистрирани потребители, коментарите замряха доста. Това за мен означава, че хората се притесняват или страхуват да кажат това което мислят. А също така означава, че някои хора коментираха под различни имена с няколко коментара по една и съща тема. Това беше причината за промяната.
More
9 години 3 месеца ago #7322 от любомир
любомир replied the topic: Отг: Планета Пайнер
понякога се изказвам малко академично, което не значи, че не споделям речника на вентос (много си добър)....
така и така не се разбрахме-искаме ли да си стиснем ръцете по празниците на чаша вино-ракия с кисело зеле и туршия ...
аз мойте координати ги написах
More
9 години 3 месеца ago #7325 от bobar
bobar replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Mohamed написа:

Може да помниш "най-големия" инвеститор от миналата година, даже кмета беше на първа копка на "American Village", сега е по-нисък от тревата и идва да ми се моли за отсрочки. Всеки "селянин"(под това не разбирам хората живеещи на село, а едно особено състояние на духа) си мисли, че може да е бизнесмен и да прави бизнес, а за това се искат знания и нещо в главата, но все си мисля, че нещата ще си дойдат на мястото, някой ден :)

Мохамед, сам си виновен. Не го ли проучи що за човек е?! Ние от по- старото поколение го знаем много добре що за стока е и колко акъл има. Да видим сега какво ще прави банката с кредита. Няма да се учудя, ако запраши обратно към Америка.
More
9 години 3 месеца ago - 9 години 3 месеца ago #7329 от Mohamed
Mohamed replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Аааа, аз не се оплаквам, свикнал съм да се оправям с такива, а и имам 5 цифрена лихва по сумата, заради забавянето. Всяка година имам поне по един тарикат, та съм отработил системата. Същия случай имах и с поп Иван Янчовичин от църквата "Свети Димитър", аз си взех парите за проекта със съдия-изпълнител, но той сигурно остана единствения човек, който не е спечелил от това че има имот в Банско. А нямам време да съм следовател за всеки клиент, обикновено тези, които ги познават са в среди, с които аз не комуникирам, просто след всеки такъв случай договорите ми стават още по-железни. За над 100 проектирани обекта в последните 7 години само два пъти да ползвам услигите на съдебен изпълнител си е направо успех :)
Последна промяна: 9 години 3 месеца ago от Mohamed.

Вижте също ...

Търсене

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com