Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Планета Пайнер

• admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
9 години 3 месеца ago #7313 от admin
admin replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Честито
More
9 години 3 месеца ago #7314 от любомир
любомир replied the topic: Отг: Планета Пайнер
колкото и консервативно и дискриминационно може да прозвучи-ей това са ЖЕНИТЕ, само чочорат, само претенции, само нападки, само нерви...
ей затова още съм ерген-ти им говориш, помагаш му, а то все на чомпе и не вдева къде бърка...
нейсе-дано да образди момичето
More
9 години 3 месеца ago #7315 от Mohamed
Mohamed replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Като се опиташ да помогнеш на жена, пак си виновен. После, всички мъже сте еднакви :) Те само от едно си разбират бой, е...е и сръбска музика :)
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
9 години 3 месеца ago #7316 от admin
admin replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Има едни хора дето си мислят, че тези дето сме останали в България сме им длъжни едва ли не заради това, че не са тук.
More
9 години 3 месеца ago #7317 от Mohamed
Mohamed replied the topic: Отг: Планета Пайнер
Е аз предпочитам да обикалям света, като турист, иначе извън България, сигурно щях да съм вече милионер, но тук си ми харесва и ми е интересно. Има една такова китайско проклятие: Дано да живееш в интересни времена :)
More
9 години 3 месеца ago #7318 от любомир
любомир replied the topic: Отг: Планета Пайнер
приятелю, взе да ми омръзва да живея в интересни времена, то не бе студенските ми барикади, после костов, после НДСВ, после Ватманчето (с една камара колоритни прякори около него-Р.Овч, Запалката и т.н.), през това време учих, завърших, работих и работя-за мене най-голямото придизвикателство си остана ЕС-чисто инститиционално щем не щем-ще играем по тяхната свирка (което е добре), няма къде да ходим....
на психологическо ниво на нас ни липсва нещо което все още е абстрактно "гражданско общество" и за това съм участник тука-барем иманаченки на това, което е добре ...
иначе по света-наредени държави много, май ще трябва да си наредим и нашата

Вижте също ...

Търсене

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com