Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

kvo 6te kajete za Manevi

More
7 години 9 месеца ago #12560 от Saderchoo
Saderchoo replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Събудете се бе момчета. Менюто в "Тихият Кът" е копирано от "Маневи". Цените са по-високи, ако критериите вече са да ходим по селата на "кръчма", евала, просто сте толко изпаднали, че няма до къде, ай със здраве :)
More
7 години 8 месеца ago #12566 от lina
lina replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
ти добре ли си? менюто в Тихият кът няма нищо общо с Маневи! Ако на вас цените в тихият кът са ви високи, предвид ОГРОМНИТЕ порции :blink: :blink: :blink: :blink: ,а мога да кажа че менюто в новата пицария и заведенитето на алеята(няма да споменавам имена) са копирали едно към едно менюто на Тихия кът ,аз се радвам че най-после в този град има каде да отида да хапна и да знам че няма да остана разочарована :cheer: :cheer:
More
7 години 8 месеца ago #12569 от ТурисТТерорист
ТурисТТерорист replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
В "заведението на алеята" два пъти се излагат като кифладжии - порциите са мизерни и отделно като поръчаш едно нещо получаваш съвсем различно... Там доказват правилото, че имитацията ражда ментета... :laugh:

Тихият кът не ми се връзва в представите за кръчма, там храната е на ниво - и като количество, качество и цена. С голямо удоволствие бих посещавал отново и "Маневи", стига поне от части да предложат споменатото качество. Сравнителен пример - при "Маневи" можеш да си преброиш пилешките хапки в порцията, в Слокощица не можеш да ги изядеш...

Интелекта на планетата е константа, а населението постоянно се увеличава!
More
7 години 8 месеца ago #12574 от Saderchoo
Saderchoo replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Живейте си в измисления свят :D Ич не ме боли фара за тихия ви кът, боли ме фара за родителите ми и приятелите ми :D
  • Пебълс
  • Пебълс's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Когато нищо не помага, прочети инструкциите
More
7 години 8 месеца ago - 7 години 8 месеца ago #12577 от Пебълс
Пебълс replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Защо става все така, че като пишем в интернет форуми някак си не можем да приемем чуждо мнение различно от нашето и хапем ли хапем?
И не знам дали те „боли фара или не”, но ти подхващаш тема свързана с Тихия кът, та явно нещо ти пука май.....

Учи се от грешките на другите, защото няма време да направиш всичко сам.
Последна промяна: 7 години 8 месеца ago от Пебълс.
More
7 години 8 месеца ago #12668 от Хънтер
Хънтер replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Май вашата ми заприлича на битка и подозирам, че зад някои от посетителите във форума стоят собствениците на заведенията. Логиката е проста - тези, които се чувстват бели хора отиват в Маневи, тези, които смятат в седмицата веднъж да ядат - отиват на Тихия кът, а тези, които нямат пари си стоят в къщи и коментират.

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com