Навигация

kvo 6te kajete za Manevi

More
7 години 7 месеца ago #12560 от Saderchoo
Saderchoo replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Събудете се бе момчета. Менюто в "Тихият Кът" е копирано от "Маневи". Цените са по-високи, ако критериите вече са да ходим по селата на "кръчма", евала, просто сте толко изпаднали, че няма до къде, ай със здраве :)
More
7 години 7 месеца ago #12566 от lina
lina replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
ти добре ли си? менюто в Тихият кът няма нищо общо с Маневи! Ако на вас цените в тихият кът са ви високи, предвид ОГРОМНИТЕ порции :blink: :blink: :blink: :blink: ,а мога да кажа че менюто в новата пицария и заведенитето на алеята(няма да споменавам имена) са копирали едно към едно менюто на Тихия кът ,аз се радвам че най-после в този град има каде да отида да хапна и да знам че няма да остана разочарована :cheer: :cheer:
More
7 години 7 месеца ago #12569 от ТурисТТерорист
ТурисТТерорист replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
В "заведението на алеята" два пъти се излагат като кифладжии - порциите са мизерни и отделно като поръчаш едно нещо получаваш съвсем различно... Там доказват правилото, че имитацията ражда ментета... :laugh:

Тихият кът не ми се връзва в представите за кръчма, там храната е на ниво - и като количество, качество и цена. С голямо удоволствие бих посещавал отново и "Маневи", стига поне от части да предложат споменатото качество. Сравнителен пример - при "Маневи" можеш да си преброиш пилешките хапки в порцията, в Слокощица не можеш да ги изядеш...

Интелекта на планетата е константа, а населението постоянно се увеличава!
More
7 години 7 месеца ago #12574 от Saderchoo
Saderchoo replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Живейте си в измисления свят :D Ич не ме боли фара за тихия ви кът, боли ме фара за родителите ми и приятелите ми :D
  • Пебълс
  • Пебълс's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Когато нищо не помага, прочети инструкциите
More
7 години 7 месеца ago - 7 години 7 месеца ago #12577 от Пебълс
Пебълс replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Защо става все така, че като пишем в интернет форуми някак си не можем да приемем чуждо мнение различно от нашето и хапем ли хапем?
И не знам дали те „боли фара или не”, но ти подхващаш тема свързана с Тихия кът, та явно нещо ти пука май.....

Учи се от грешките на другите, защото няма време да направиш всичко сам.
Последна промяна: 7 години 7 месеца ago от Пебълс.
More
7 години 6 месеца ago #12668 от Хънтер
Хънтер replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Май вашата ми заприлича на битка и подозирам, че зад някои от посетителите във форума стоят собствениците на заведенията. Логиката е проста - тези, които се чувстват бели хора отиват в Маневи, тези, които смятат в седмицата веднъж да ядат - отиват на Тихия кът, а тези, които нямат пари си стоят в къщи и коментират.

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com