Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

kvo 6te kajete za Manevi

More
7 години 8 месеца ago #12675 от Къцъвецо
Къцъвецо replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi

Mohamed Отг:kvo 6te kajete za Manevi 2 Часове, 15 Минути Карма: -2 Karma+ Karma-

Скоро бях в Рим и като съм в Рим, седнах да изям една пица.

Бре човече , за момент си помислих , че като си бил в Рим ... си стрелял по Папата ! :woohoo:

п.п. Нали я знаеш приказката за българските туристи в Рим след 1981г.: "Да стигнеш до Рим и да не стреляш по Папата ." :laugh:

Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!...
More
7 години 8 месеца ago #12676 от Mika
Mika replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Админ, точно това исках да кажа-цените са еднакви, при различие в заплатите. Не исках да обидя никого, просто направих сравнение. Тук ще отговоря и на Къцавеца-да тук са ескимосите, които обаче успяват да си оправят държавата за разлика от нас българите. И тези 5 евро са ми една трете от надницата за един час, така че мен не ме интересува да ям пица от 1 кг а да ми е достатъчна да се наям и да не плащам такива цени. На мен ми е мъчно за вас мои приятели, защото знам колко пари получавате и само го казах като сравнение. Макар да съм далече от вас, все още сте ми скъпи като приятели и хора. По въпроса за Маневи не искам да коментирам защото са ми приятели и когато си дойда в Кн, винаги там ходя и съм доволен и от кухнята и от обслужването. Същото е и в Тихия кът. Но всеки сам си избира. А на Админа- хайде да повторим миналогодишното събиране. Може би ще подема тази тема когато се прибера в Кн към средата на април. Имаме време да го обмислим.
More
7 години 8 месеца ago #12677 от любомир
любомир replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
мика-аз съм за, мисля, че миналата година се получи прилична сбирка на хора със собствено мнение, сега имаме да коментираме и новите неща ставащи у нас...тябва да се разберем кой да поеме организационната част от нещата...успешен ден на всички
More
6 години 6 месеца ago #13429 от ivan1969
ivan1969 replied the topic: Отг: kvo 6te kajete za Manevi
ПРЕДИ СЕДМИЦА БЯХ В МАНЕВИ И МНОГО ХАРЕСА И ДОРИ ПОВЕЧЕ ОТ ТИХИЯ КЪТ
More
6 години 6 месеца ago #13431 от chavdarcheto
chavdarcheto replied the topic: Отг: kvo 6te kajete za Manevi
продавам расад домати 5стотинки корена 0897 869 816

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил