Навигация

kvo 6te kajete za Manevi

More
7 години 6 месеца ago #12675 от Къцъвецо
Къцъвецо replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi

Mohamed Отг:kvo 6te kajete za Manevi 2 Часове, 15 Минути Карма: -2 Karma+ Karma-

Скоро бях в Рим и като съм в Рим, седнах да изям една пица.

Бре човече , за момент си помислих , че като си бил в Рим ... си стрелял по Папата ! :woohoo:

п.п. Нали я знаеш приказката за българските туристи в Рим след 1981г.: "Да стигнеш до Рим и да не стреляш по Папата ." :laugh:

Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!...
More
7 години 6 месеца ago #12676 от Mika
Mika replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
Админ, точно това исках да кажа-цените са еднакви, при различие в заплатите. Не исках да обидя никого, просто направих сравнение. Тук ще отговоря и на Къцавеца-да тук са ескимосите, които обаче успяват да си оправят държавата за разлика от нас българите. И тези 5 евро са ми една трете от надницата за един час, така че мен не ме интересува да ям пица от 1 кг а да ми е достатъчна да се наям и да не плащам такива цени. На мен ми е мъчно за вас мои приятели, защото знам колко пари получавате и само го казах като сравнение. Макар да съм далече от вас, все още сте ми скъпи като приятели и хора. По въпроса за Маневи не искам да коментирам защото са ми приятели и когато си дойда в Кн, винаги там ходя и съм доволен и от кухнята и от обслужването. Същото е и в Тихия кът. Но всеки сам си избира. А на Админа- хайде да повторим миналогодишното събиране. Може би ще подема тази тема когато се прибера в Кн към средата на април. Имаме време да го обмислим.
More
7 години 6 месеца ago #12677 от любомир
любомир replied the topic: Отг:kvo 6te kajete za Manevi
мика-аз съм за, мисля, че миналата година се получи прилична сбирка на хора със собствено мнение, сега имаме да коментираме и новите неща ставащи у нас...тябва да се разберем кой да поеме организационната част от нещата...успешен ден на всички
More
6 години 4 месеца ago #13429 от ivan1969
ivan1969 replied the topic: Отг: kvo 6te kajete za Manevi
ПРЕДИ СЕДМИЦА БЯХ В МАНЕВИ И МНОГО ХАРЕСА И ДОРИ ПОВЕЧЕ ОТ ТИХИЯ КЪТ
More
6 години 4 месеца ago #13431 от chavdarcheto
chavdarcheto replied the topic: Отг: kvo 6te kajete za Manevi
продавам расад домати 5стотинки корена 0897 869 816

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил