Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

хасеп система

More
9 години 4 месеца ago - 9 години 4 месеца ago #4075 от bobar
bobar replied the topic: Отг: хасеп система
Един виц за НАССР система в действие!:)
В началото да демокрацията един човек, обезверен от случващото се в страната решил да замине, да си търси прехраната в чужбина. Преди да се качи на рейса, решил за последно да изяде еднна шкембе-чорба в близкия ресторант. Влязъл вътре, мръсно, тъмно. След половин час идва намръщен келнер с още по-мръсни дрехи. Поръчал си клиента чорбата и след малко келнера я носи, а палеца му потопен вътре в чинията.
- Какво е това безобразие! - възмутил се клиента.
- А бе боли ме нещо палеца и докторо ми каза да го държим на топло. - отвърнал келнера.
- Що не си го завреш в задника на топло! - троснато попитал клиента.
- А бе яз го дъжа там, ама нали требеше да ти донесем чорбата!
Възмутен, клиента написал дълго оплакване, качил се на рейса и запрашил към Европа.
След години се завърнал и слизайки от рейса съгледал, че на мястото на схлупения ресторант се издига прекрасно заведение. Влязъл вътре, а там чисто, уютно ... Седнал човека и на мига при него дошъл същия келнер. Чист, обръснат изпънат като струна, приличал на манекен от модно списание. Усмивката не слизала от лицето му. Заинтересуван от промяната, клиента си поръчал супа. Не минало и минута и келнера я донесъл. За зла беда в чинията попаднала муха. С ловко движение келнера извадил от джобчето на сакото лъжичка и изхвърлил мухата.
- След вашето оплакване тук станаха много промени. Въведохме НАССР система и сега нищо не пипаме с ръка! - обяснил той на слисания клиент.
- Добре, малко неудобно, но как вършите работа в тоалетната? - попитал клиента.
- Е, и за това е помислено! Виждаш ли този конец дето се подава от джоба на панталона ми. Дърпам и върша работа, а след това го прибирам с ей тази лъжичка, дето стои в джобчето на сакото ми.:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

А сега сериозната страна на въпроса. Пебълс е дала най-точния отговор.
Последна промяна: 9 години 4 месеца ago от bobar.
More
8 години 3 месеца ago #11513 от dafna
dafna replied the topic: Отг:хасеп система
Някой може ли да ми каже в кое заведение в момента е въведена реално НАССР-системата!?
  • Пебълс
  • Пебълс's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Когато нищо не помага, прочети инструкциите
More
8 години 3 месеца ago - 8 години 3 месеца ago #11514 от Пебълс
Пебълс replied the topic: Отг:хасеп система
Ами сигурно в това, в което има маси за пушчи и непушачи :woohoo:!

Всяко чудо за три дни - говори се много, контрол никакъв и всичко си е по - старо му :( .

Учи се от грешките на другите, защото няма време да направиш всичко сам.
Последна промяна: 8 години 3 месеца ago от Пебълс.
More
8 години 3 месеца ago #11515 от dafna
dafna replied the topic: Отг:хасеп система
За съжаление е така.Поредната глупост,с която бръкнаха на хората в джобовете-да мерим температурата на кебапчетата:silly:!
Трагично и смешно е че контролните органи не са на ясно какво да проверяват,а ходят на обучение/пак харчат нашите пари/.Всеки инспектор със собствено мнение по въпроса-не могат ли да сондират мнение!

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com