Навигация

Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов

More
8 години 7 месеца ago #8936 от gotinkata_69
gotinkata_69 replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
Мисля че няма нужда да да се държите толкова грубо.всеки има право да изказва мнението си.а това как пиша си е моя работа.
  • Пебълс
  • Пебълс's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Когато нищо не помага, прочети инструкциите
More
8 години 7 месеца ago - 8 години 7 месеца ago #8937 от Пебълс
Пебълс replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
gotinkata_69 написа:

а това как пиша си е моя работа.

Правила

Учи се от грешките на другите, защото няма време да направиш всичко сам.
Последна промяна: 8 години 7 месеца ago от Пебълс.
More
8 години 7 месеца ago #8938 от gotinkata_69
gotinkata_69 replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
:)
More
8 години 7 месеца ago #8953 от Aladin
Aladin replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
До кога 6те т1рпим ние малките т1рговци да ни т1п4ат?На кого и с какво пре4им?Дали 4е сме с1вестни дан1коплатци,дали 4е изкарваме прехраната с 4естен труд,дали за това 4е даваме пример на на6ите деца,дали 4е не напускаме град Кюстендил

Г-н Кмете,до година 6те ви трябват о6те пове4е покани за Кюстендилска пролет,за6тото с1с свойте изб1рзани ре6ения 6те прокудите и малкото стойностни хора които са тук.3а6то не давате рамо на нас малките,а само на големите.С1жалявам 4е бях подведен и заблуден в избора си за кмет,но тази моя ст1пка няма да се повттори.Вие вси4ки и преди6ни и сега6ни управници доведохте Кюстендил до това пла4евно положение от което няма изход.От рай го прев1рнахте в1в ад.Дано подраства6тите да прогледнат и да не се подвеждат по празни медийни обе6тания за доб1р живот в град Кюстенидл,за6тото такав е само илюзия!!!!!!!!!
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
8 години 7 месеца ago #8956 от admin
admin replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
Абе хора, пишете на КИРИЛИЦА и БЪЛГАРСКИ език! Не ме принуждавайте да ви трия мненията!
More
8 години 7 месеца ago #9002 от бубата
бубата replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
Според мен никой не го боли за добро или красиво,а всичко е рокади за пари и комисионни.

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com