Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов

More
8 години 9 месеца ago #8936 от gotinkata_69
gotinkata_69 replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
Мисля че няма нужда да да се държите толкова грубо.всеки има право да изказва мнението си.а това как пиша си е моя работа.
  • Пебълс
  • Пебълс's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Когато нищо не помага, прочети инструкциите
More
8 години 9 месеца ago - 8 години 9 месеца ago #8937 от Пебълс
Пебълс replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
gotinkata_69 написа:

а това как пиша си е моя работа.

Правила

Учи се от грешките на другите, защото няма време да направиш всичко сам.
Последна промяна: 8 години 9 месеца ago от Пебълс.
More
8 години 9 месеца ago #8938 от gotinkata_69
gotinkata_69 replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
:)
More
8 години 9 месеца ago #8953 от Aladin
Aladin replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
До кога 6те т1рпим ние малките т1рговци да ни т1п4ат?На кого и с какво пре4им?Дали 4е сме с1вестни дан1коплатци,дали 4е изкарваме прехраната с 4естен труд,дали за това 4е даваме пример на на6ите деца,дали 4е не напускаме град Кюстендил

Г-н Кмете,до година 6те ви трябват о6те пове4е покани за Кюстендилска пролет,за6тото с1с свойте изб1рзани ре6ения 6те прокудите и малкото стойностни хора които са тук.3а6то не давате рамо на нас малките,а само на големите.С1жалявам 4е бях подведен и заблуден в избора си за кмет,но тази моя ст1пка няма да се повттори.Вие вси4ки и преди6ни и сега6ни управници доведохте Кюстендил до това пла4евно положение от което няма изход.От рай го прев1рнахте в1в ад.Дано подраства6тите да прогледнат и да не се подвеждат по празни медийни обе6тания за доб1р живот в град Кюстенидл,за6тото такав е само илюзия!!!!!!!!!
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
8 години 9 месеца ago #8956 от admin
admin replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
Абе хора, пишете на КИРИЛИЦА и БЪЛГАРСКИ език! Не ме принуждавайте да ви трия мненията!
More
8 години 9 месеца ago #9002 от бубата
бубата replied the topic: Отг: Търговци поискаха оставката на кмета на Кюстендил Петър Паунов
Според мен никой не го боли за добро или красиво,а всичко е рокади за пари и комисионни.

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com