Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Ива Спиридонова ще представи книгата си "Думите МИ"

More
7 месеца 2 седмици ago #15213 от Кюстендил Инфо
Кюстендил Инфо created the topic: Ива Спиридонова ще представи книгата си "Думите МИ"
На 10 април от 18:00 ч. в Синята зала на...

На 10 април от 18:00 ч. в Синята зала на читалище „Братство 1869“ – Кюстендил ще бъде представена книгата "Думите МИ" на Ива Спиридонова.

Ива Спиридонова - Найденова е родена на 10.01.1979 г. в гр. Кюстендил. Завършва средното си образование в родния си град, възпитаник е на Езикова Гимназия „Д-р Петър Берон”. Владее отлично английски език, ползва руски, сърбохърватски и италиански език. Понастоящем се занимава с външна търговия, преподава езици, пише поезия и критика, редактира и рецензира книги. Живее в София. „Думите МИ” е първата й книга с лирика.

Участие в представянето на книгата ще вземе Симеон Аспарухов. Заедно те продължават да представят на хората книгата на Ива, която излезе от печат в края на миналата година. Планират още общи четения в София и други градове, очакват с нетърпение момента, в който ще представят на читателите поезията на Симеон, мечтаят за следващите си книги, както и за обща такава.

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com