Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Кюстендил е проходим при зимни условия и сняг над 30 см.

More
7 години 8 месеца ago #12641 от ТурисТТерорист
ТурисТТерорист replied the topic: Отг:Кюстендил е проходим при зимни условия и сняг над 30 см.
Обикновените хора ще си пробват късмета есента на 2011г...

Реално погледнато Общината след кредита от 2 000 000 лв. няма никаква възможност за разходи извън бюджета. Така че забравете за мини-снегорини. А пустият сняг бави пускането на безплатният градски транспорт... разкопаните улици също. Жал ми е за бездомните маркирани кучета - такава инвестиция в тях, а сега им е несгодно и мръзнат в снега...

Интелекта на планетата е константа, а населението постоянно се увеличава!
More
7 години 8 месеца ago #12642 от Къцъвецо
Къцъвецо replied the topic: Отг:Кюстендил е проходим при зимни условия и сняг над 30 см.
Хм , днес 5-6 пъти в рамките на деня минах през пазара по работа и знаете ли какво ми направи силно впечатление ? - двайсетина работници , 3 тежкотоварни камиона + един трактор от "Чистотата" , цял ден товареха снежната маса от пазара и я извозваха на някъде. По-точно от бившия кооп. пазар - пл. "Първи Май" , точно там където доскоро сергийте и павилионите даваха поминак на доста Кюстендилци .
Хубаво , съгласен съм , но от какъв зор се хвъли този луд труд на тези мъже и "техника" ( ако може така да се нарекат допотопните камиони ! :woohoo: ) , при положение , че откакто премахнаха търговските сергии в този участък на пазара потокът на пешеходци е почти нулев ?! Не беше ли достатъчно двама работника да направят партина с лопати - колкото да се развинат (при нужда) двама души , а останалите да обработят поне няколко улички.
Може би идеята за тази показна акция "Снежен човек" :laugh: в центъра на Къцбург бе вдъхновена от нашите изказвания ( не само във форума , а въобще !) , че рУководството не си гледа работата . Лошото е , че в същото време , докато траеше акцията на пазара , уличките в по-крайните квартали станаха още по-зле и от вчера , заради топящия се сняг , запушените отводнителни системи и най-вече ИНАТА НА РУКОВОДСТВОТО !!!
Ще помоля господата от рУководството да се поразходят из жилищните квартали на града , да си понамократ лачените обувки и да си поизкалят габардините , за да видят за какво иде реч !
Офертата ми към г-н кмета , да го повозя няколко часа с личния му автомобил из Европейските улици на Къцбург все още (от две години и половина !) е в сила !!! B)

Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!...

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com