Навигация

Помогнете за развитието на сайта...

Можете да помогнете, като ни позволите да ползваме част от ресурса на Вашия компютър за добив на криптовалута!

Loading...

Благодарим Ви!

Велики музикални изпълнители

More
7 години 7 месеца ago #12724 от фъстъчето
фъстъчето replied the topic: Отг:Велики музикални изпълнители
Админе, не съм сложила кавички в „измислен”, защото според мен ти си марионетка в помощ на чужди интереси – обяснението е просто, получаваш заплата от Община или Кмет?! Нищо лично! Не го твърдя! – просто, мое предположение, може би „празнодумие”?!
Въпросът е, че аз като данъкоплатец, избирател, интересуващ се гражданин – имам правото да напиша какво точно си мисля?!
С „празнодумството ми”, ми се искаше да осмея, хората с „поръчковите” теми и новини, които все още не схващат, че това няма да промени моето „празнодумие” или нечия некомпетентност! Напротив – засили „шестото чувство” у мен, че такива като теб изпълняват поръчки?! Извинявай, виновен си не ти, а така устроеното ни общество!

Сий-ке, ако прочетеното от теб е било малоумие само заради едно Новолуние, то безумието, трябва да знаеш, е в Пълнолунието!!!
Има и друг прочит на всичко, което ти казах – „От пусто – в празно!”
ТАКЪВ Е ЖИВОТЪТ!!!
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
7 години 7 месеца ago #12725 от admin
admin replied the topic: Отг:Велики музикални изпълнители
Аллоооо фъстъче :cheer: Разсмя ме яко :) Благодаря ти, че ми оправи настроението за деня :woohoo:

Какъв кмет, каква община, каква заплата, какви поръчкови теми или новини, какви пари? Я се приземи малко!

Това да не ти е сайта на Дарик радио за който съм чувал, че пишат няколко човека под различни псевдоними в защита на кмета?
Някъде да си видял/а/о в Кюстендил Инфо политически статии? Няма и да видиш! Я по-кротко с параноята! Дето се казва "В Русия съм в Русия съм" :woohoo:

Към Кмета или Общината /ако четат сайта/: Абе хора, така или иначе разни индивиди си мислят, че имаме нещо общо ... Хайде измислете ми някаква заплатка, та да изкарам някой лев от цялата тая история...
More
7 години 7 месеца ago #12726 от Къцъвецо
Къцъвецо replied the topic: Отг:Велики музикални изпълнители
Не забравяйте и за добрия стар Къцъвец !!! Зачислете ме и мене на хонорар към общината - нали преди време някой ме определи като "платен драскач" ! Защо па и аз да не лапнем некоя троха от погачата с мед и масло , да не съм по улаф от некои елементи от рУководството на Къцбург ?! :laugh:

Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!...
More
7 години 7 месеца ago #12727 от фъстъчето
фъстъчето replied the topic: Отг:Велики музикални изпълнители
Админе, бих се радвала ако споделяш истината такава каквато е?! Не съм сигурна?! Да, мнителна съм и точно затова тук езикът ми е такъв! Гордея се, че е неподправен и що-годе отговаря на книжовния ни! Смисълът във всичко това е, че трябва да има коректори!
Как и защо, с какви цели са създадени тези сайт-ове не мога и да предположа, важното е да споделиш истината такава, каквато я намираш!
Имаш големия ми поклон, ако заслугите ти и старанието ти са само обществена дейност!
Дано обаче зад всичко това не стоят нечии интереси, пари, влияния, каквито отдавна на "Къцбург" са познати, предполагам важи за всеки нормален град в Родината ни!
Съжалявам за отправените предполагаеми обиди, но аз не съм разследващ репортер - понякога се впускам в полемики за живота и дните ни, за морал, любов и отговорност - каквито в "Къцбург" от 20 години насам не сме усетили много! Благодарение на нашата безпомошност, безхаберие, борби за национална или общинска власт - до "полицейският контрол", наложен ни от властта - изборът е само един - вглъбение!
Мълчете, харчете - ако имате какво, правете безумия, пишете каквото ви падне - скоро целият Кюстендил ще падне!
Обяснението е само едно - има пари в тая Стара крепост!!!!!!!!!!!!!!!!
More
7 години 4 месеца ago #12921 от WALENTINO
WALENTINO replied the topic: Отг:Велики музикални изпълнители

КАТО НЕМОЖЕШ ДА ЦУНЕШ БОГ У ОБРАЗ,ЧЕ ЦУНЕШ ПОП У ГАЗ

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com