Навигация

Велики музикални изпълнители

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
7 години 1 месец ago #12724 от фъстъчето
фъстъчето COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Отг:Велики музикални изпълнители
Админе, не съм сложила кавички в „измислен”, защото според мен ти си марионетка в помощ на чужди интереси – обяснението е просто, получаваш заплата от Община или Кмет?! Нищо лично! Не го твърдя! – просто, мое предположение, може би „празнодумие”?!
Въпросът е, че аз като данъкоплатец, избирател, интересуващ се гражданин – имам правото да напиша какво точно си мисля?!
С „празнодумството ми”, ми се искаше да осмея, хората с „поръчковите” теми и новини, които все още не схващат, че това няма да промени моето „празнодумие” или нечия некомпетентност! Напротив – засили „шестото чувство” у мен, че такива като теб изпълняват поръчки?! Извинявай, виновен си не ти, а така устроеното ни общество!

Сий-ке, ако прочетеното от теб е било малоумие само заради едно Новолуние, то безумието, трябва да знаеш, е в Пълнолунието!!!
Има и друг прочит на всичко, което ти казах – „От пусто – в празно!”
ТАКЪВ Е ЖИВОТЪТ!!!
  • admin
  • admin's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
7 години 1 месец ago #12725 от admin
admin COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Отг:Велики музикални изпълнители
Аллоооо фъстъче :cheer: Разсмя ме яко :) Благодаря ти, че ми оправи настроението за деня :woohoo:

Какъв кмет, каква община, каква заплата, какви поръчкови теми или новини, какви пари? Я се приземи малко!

Това да не ти е сайта на Дарик радио за който съм чувал, че пишат няколко човека под различни псевдоними в защита на кмета?
Някъде да си видял/а/о в Кюстендил Инфо политически статии? Няма и да видиш! Я по-кротко с параноята! Дето се казва "В Русия съм в Русия съм" :woohoo:

Към Кмета или Общината /ако четат сайта/: Абе хора, така или иначе разни индивиди си мислят, че имаме нещо общо ... Хайде измислете ми някаква заплатка, та да изкарам някой лев от цялата тая история...
7 години 1 месец ago #12726 от Къцъвецо
Къцъвецо COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Отг:Велики музикални изпълнители
Не забравяйте и за добрия стар Къцъвец !!! Зачислете ме и мене на хонорар към общината - нали преди време някой ме определи като "платен драскач" ! Защо па и аз да не лапнем некоя троха от погачата с мед и масло , да не съм по улаф от некои елементи от рУководството на Къцбург ?! :laugh:

Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!...
7 години 1 месец ago #12727 от фъстъчето
фъстъчето COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Отг:Велики музикални изпълнители
Админе, бих се радвала ако споделяш истината такава каквато е?! Не съм сигурна?! Да, мнителна съм и точно затова тук езикът ми е такъв! Гордея се, че е неподправен и що-годе отговаря на книжовния ни! Смисълът във всичко това е, че трябва да има коректори!
Как и защо, с какви цели са създадени тези сайт-ове не мога и да предположа, важното е да споделиш истината такава, каквато я намираш!
Имаш големия ми поклон, ако заслугите ти и старанието ти са само обществена дейност!
Дано обаче зад всичко това не стоят нечии интереси, пари, влияния, каквито отдавна на "Къцбург" са познати, предполагам важи за всеки нормален град в Родината ни!
Съжалявам за отправените предполагаеми обиди, но аз не съм разследващ репортер - понякога се впускам в полемики за живота и дните ни, за морал, любов и отговорност - каквито в "Къцбург" от 20 години насам не сме усетили много! Благодарение на нашата безпомошност, безхаберие, борби за национална или общинска власт - до "полицейският контрол", наложен ни от властта - изборът е само един - вглъбение!
Мълчете, харчете - ако имате какво, правете безумия, пишете каквото ви падне - скоро целият Кюстендил ще падне!
Обяснението е само едно - има пари в тая Стара крепост!!!!!!!!!!!!!!!!
6 години 10 месеца ago #12921 от WALENTINO
WALENTINO COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Отг:Велики музикални изпълнители

КАТО НЕМОЖЕШ ДА ЦУНЕШ БОГ У ОБРАЗ,ЧЕ ЦУНЕШ ПОП У ГАЗ

Вижте също ...

Търсене

Вход

Времето в Кюстендил

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com